top of page
dry.png

DRY CABINET

SURGYDRY

Ürünlerinizi Kuru Tutun

Kuru hava dolapları, emilebilir sütürlerin düşük sıcaklık ve düşük nem ortamında saklanması için kullanılır. Süturlerin her zaman orijinal performansında kalması için tamamlanmamış ve bitmiş ürünlerin kontrollü bir ortamda saklanması çok önemlidir.

Hibrit Kuru Kabin, kurutucu nem alma ve akıllı nitrojen nem alma teknolojilerini bir arada kusursuz biçimde kullanarak dünyanın en hızlı nem alma çözümlerini sunar. Özellikle yüksek hassasiyetli malzemelerin depolanması için en uygun ortamı oluşturur.

Hibrit Kuru Kabin, akıllı nitrojen ünitesi ile oksidasyonu %100 engellerken, eş zamanlı çalışan desikant kuru üniteleri ile nem alma işlemini daha hızlı ve daha güvenilir hale getirir. Akıllı nitrojen ünitesi, kurutucu kuru ünite doygunluğa ulaştığında kontrolü ele alarak kurutma işlemine devam eder ve otomatik olarak kendini yeniler.

Azot kaynağının kesintiye uğraması veya herhangi bir ünitede arıza olması durumunda diğer ünite kontrolü ele alarak sürekli bir kurutma işlemi sağlar. Bu nedenlerle özellikle uzun süreli depolama ve kurutma işlemlerinde kullanılabilecek en verimli kuru ve depolama çözümleridir.

Yüksek Enerji Verimliliği

1 RH'ye kadar ayarlanabilir ortam nemi

Sıcaklık kontrolü imkanı

Hepa filtre

Ayarlanabilir ve özellştirilebilir raf boyutları

Farklı boyut ve kapasite imkanı

bottom of page